Home » Teneryfa » Gdzie imprezować na Teneryfie?
Imprezy na Teneryfie

Gdzie imprezować na Teneryfie?

Miasta, kluby, miejsca do imprezowania będąc na wakacjach na Teneryfie – poradnik dla imprezowicza

Teneryfa to raj dla miłośników zabawy do białego rana i imprezowania bez końca. Ogromna ilość dyskotek, barów i klubów nocnych zachęca do tego, by nie kłaść się spać wcale tylko korzystać z uroków tego miasta. Zabawa zaczyna się wraz z zachodem słońca i trwa tak długo, jak długo zamierzają się bawić goście. Po pełnej niespodzianek nocy na zmęczonych imprezowiczów czekają zaś rajskie plaże, gorące słońce i orzeźwiające drinki z palemką.

W jakim miejscu na Teneryfie najlepiej imprezować?

Teneryfa oferuje bardzo wiele zakątków, które idealnie nadają się na zabawę od zmierzchu do świtu. Jednym z najbardziej imprezowych miejsc jest niewątpliwie Playa de Las Americas, którą można podzielić na cztery strefy – Starco, The Patch, Veronicas oraz San Telmo.

W Veronicas oraz Starco czeka ogromna ilość barów otwartych do rana, a wejściówki są wszędzie bezpłatne. Nie ma też jakiegoś obowiązującego tu dress code’u, więc tym bardziej w powietrzu unosi się raczej atmosfera luzu i swobody. W barach czekają najlepsi dj’e, imprezy w pianie, a także ciekawa muzyka.

Najbardziej znana dyskoteka na Teneryfie oraz równie popularne miejsca na nocne szaleństwa

W Playa de Las Americas oprócz dużej ilości barów pełnych atrakcji na imprezowiczów czeka także najbardziej znana dyskoteka na całej Teneryfie, czyli Tibu. Jest ona zarazem największym tego typu miejscem na zabawę do białego rana na wyspie.

Warto również odwiedzić dyskotekę Magic, która jest zarazem barem muzycznym w kształcie piramidy i ulokowana jest przy hotelu Cleopatra Palace. Bardziej eleganckim miejscem jest zaś Bar Union de Americas, zwany także Buda barem, który otwarty jest całą dobę. Miejsc na imprezowanie jest na Teneryfie naprawdę dużo!

Słońce, rajskie plaże, cudowna pogoda – Teneryfa potrafi zachwycić nie tylko miłośników wygrzewania się na piasku, lecz także tych, którzy po zapadnięciu zmroku zamieniają się z leniwców w parkietowych zdobywców. Świetna muzyka, liczne dyskoteki i bary oraz swoboda i luz sprawiają, że chce się tu wracać i cieszyć każdą chwilą.